ARİFOĞULLARI GRUP ŞİRKET PROFİLİ

Arifoğulları Grup olarak ,1984 yılında Gerede (Bolu) da deri üretimine başlayarak sektöre giriş yapmıştır.1990-92 Yıllarında hamderi alım satımı ; Bolu Ankara ve Gerede bölgelerinde inşaat alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Daha sonra Gerede bölgesinde deri kimyasalları alımı ve satımı yapmaya ilk başlayan birkaç firma arasında pazarda yer sahibi olmuştur.1995 Yılında Konya da bulunan Aykent ayakkabıcılar sanayi sitesinde fabrika satış mağazasını kurmuştur. 2015 Yılında tecrübe ve birikimlerini pazara fason üretim, kireçlik yarma ve kavaleto alanına aktarmıştır.


Firmamız derin sektörel deneyim ve tecrübesini; gerçekleştirdiği her projede, üretim bilinci, katma değer ve işletme kültürü oluşturarak kanıtlamış; "değer yaratma" görüşü ile hareket etmiştir.


"Kalite-Zaman-Maliyet" üçlemesinii ana ilke benimseyerek; mimari standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, sanatına uygun biçimde, bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.


Türkiye'de çağdaş üretim ile çevre dostu modern yaşam birlikteliğini destekleyen projelere imza atmak amacıyla derin deneyimini yeniliçi iş modelleri ile tariflemekte; proje ve üretim konusunda uzman ekibi çözüm ortaklarıyla işbirliği içerisinde dünya standartlarını uygulamaktadır.


Etik değerlere bağlı kalarak istikrar içinde büyümek, yenilikçi, rekabetçi ve başarı odaklı bir varoluş vizyonumuzdur.

  • Aktaş Mahallesi Akıncı Sokak'ta bulunan brüt 135 m2'lik 2+1 dairelerimiz satışa hazırdır.

  • Ham deri depomuza ithal ve yerli derilerimiz gelmiştir.

  • Arifoğulları Kimya, güçlü teknik kadrosu ve bayilikleri ile hizmetinizdedir.

  • Deri fabrikamız üst düzey kalitesiyle fason basmaktadır.
  • Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır.